Yana Kayar Kapı Servisi

Bahçe kapısı, apartman ve site girişleri, villa tarzı alanların girişleri, endüstriyel alan girişleri, otopark girişleri ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz yana kayar kapılarınız otomatik kapı ihtiyacınıza çözüm olacak bir alternatiftir. Bft Türkiye garantisiyle üretimi gerçekleşen yana kayar kapılar kaliteli işçilik ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan estetikle mekânlarınızın uyumunu otomatik kapılarınızla yakalama fırsatı vermektedir.

Yana kayar otomatik kapı otomasyonlarınıza kolaylıkla monte edilebilen motor mekanizma çeşitleri, kontrol ünitesi ve kullanım rahatlığına istinaden zengin aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştiren firmamız hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de yaşam alanlarınıza estetiği yansıtmaktadır. Ürünün makine talimatları doğrultusunda basit montaj özelliği gösterecek şekilde dizayn edilmesi sipariş sonrası kısa sürede kullanımınıza hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

Akıllı teknolojinin imkânlarından yararlanarak yaşam alanlarınızda emniyeti de sağlayan ürünlerimiz çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilerek kullanımı çok daha kolay ve pratik hale getirilmektedir. Çarpma emniyet sistemiyle donatılan üründe herhangi bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma esnasına mekanizma özelliklerine göre durup aksi yönde hareket edecektir. Uzaktan kumanda ile de yönetimi sağlayabileceğiniz yana kayar kapı otomasyonlarınız müşterilerimize fazla zaman kaybettirmeden tek tuşla kısa sürede açılıp kapanma imkânı sağlamaktadır.

Birçok yeniliğin ve özelliğin bir arada sunulduğu yana kayar kapılarınız rekabet oluşturacak bir fiyatla müşterilerimize sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hemen her yerde kullanabileceğiniz yana kayar kapılarınız siparişleriniz sonrası yana kayar kapı servisi personelleri tarafından kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Deneyimli ve alanında uzman personellerimiz gereken tüm bilgiyi müşterilerimize aktararak uzun ömürlü kullanımlarınıza hazır halde montajını gerçekleştirmektedir. Yana kayar kapılarınıza dair herhangi bir sorun karşısında yana kayar kapı servisi bölümüne arıza kaydı bırakarak sorunlarınızın çözümü için talepte bulunabilirsiniz. Bft Türkiye garantisinde üretilen tüm ürün ve aksesuar çeşitleri için destek olabilecek yana kayar kapı servisi personellerimiz tüm soru ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Ürün satış hizmetlerimizin yanında servis imkanı da sağlayan firmamız uzun dönemde sorunsuz kullanımlarınız için her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır.

One thought on “Yana Kayar Kapı Servisi

  1. Şakir yetkin

    Bft600 model yana kayar kapı motorun error lambası yanıp sönüyor ne yapmam gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>