Virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru

Kanatlı tip otomatik kapı mekanizmalarında virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru akıllı teknolojide imal edilerek her ihtiyacınıza uygun bir model olarak beğeninize sunulmaktadır. 200kg kapı ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan bu kapı motoru 2m’ye kadar kanat uzunluğunda sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir. Kontrol ünitesinde harici kullanım olanağı sunan motor modeli kilitli çalışma sistemine sahiptir. Ayrıca yine kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içerir. Hava şartlarında -15 derece ile 50 derece arasında çalışma performansı ile yoğun kullanımlarınız için tasarlanmış ürünü bahçe kapısı, apartman ve site girişleri, endüstriyel alanlar ve daha pek çok yer için ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

Ip44 koruma katsayısı ile 6 kg ağırlığında olan mafsallı kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği nedeniyle çalışmaya devam edebilmektedir. Aksesuar seçeneklerinin kolay geçiş imkanı ile kullanım konforunuzu üst seviyelere çıkararak işlevselliğini en ince ayrıntısına kadar kullanabileceğiniz otomatik kapılarınız ve motor modelleri Bft Türkiye garantisinde ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Güvenli kullanımlarınız için çarpma emniyet sistemi bulunan bu motor modelini uzun yıllar otomatik kapılarınızda kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>