Mitto 4 RCN kumanda

Farklı kategorilerde kapı otomasyonları ve bariyer sistemleri ürün imalatının yanı sıra kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak zengin aksesuar seçenekleriyle uyumlanabilecek ürünler Bft Türkiye garantisiyle ihtiyaçlarınıza uygun olarak beğeninize sunulmaktadır.

Aksesuar çeşitleri arasında yerini alan mitto 4 kanallı kumanda modeli her türlü kapı otomasyonları ve bariyer sistemlerine uyum sağlamakla birlikte mikroişlemci teknolojisine dayalı olarak yeni bir kodlama sistemi ile çalışması sağlanmaktadır. Otomatik kapılarınızla güvenli bir işletişim sistemi ile doğru ve zamanında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik kapılarınızın işlevselliğini ön plana çıkaran bu kumanda modeli hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de kullanım konforu ve rahatlığınızı ön plana çıkarmaktadır. İşlevsel 4 adet tuş takımı bulunan kumanda modelini dilerseniz anahtarlık gibi kullanabilirsiniz.

Kapılarınızın yanlıca tek tuşla açılıp tek tuşla kapanmasını sağlayan aksesuar çeşitleri arasında bu kumanda modelini yanınızdan ayırmayacaksınız. Bahçe ve garaj kapıları için uygun olacak modeli kapsama alanı içerisinde çalıştırarak kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz. Hayatınızı kolay ve pratik hale getiren ürün ve aksesuarlar ile sizler de hemen tanışabilirsiniz.Bft Türkiye Avrupa Bölge Bayisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>