Fotoselli Kapı Servisi

Büyük iş yerleri için tercih edilebilecek otomatik sisteme sahip fotoselli kapıların üretimi bft Türkiye tarafından en garantili ve uzun ömürlü kullanıma elverişli şekilde gerçekleştirilmektedir. Fotoselli kapıların yönetimini sağlayan kontrol ünitesi, motor ve aksesuar çeşitleri üretilen fotoselli kapılara uyum sağlayacak şekilde yine firmamız tarafından üretilmektedir. İş merkezlerinde sıkça tercih edilen ürünlerde kaliteyi yansıyan firmamız gereken yeterliliğe sahip bir firma olarak üretimini uzman kadrosuyla deneyimli personeller eşliğinde akıllı teknolojiden yararlanarak gerçekleştirmektedir.

Günün büyük bölümün iş ortamında geçtiği düşünüldüğünde iş yerlerine kaliteyi yansıtmak isteyenlerin tek adresi olan bft Türkiye servis imkanını da müşterilerine sağlayarak güvenilir kullanımlarınıza elverişli üretim ve hizmet sağlayarak çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Otomatik açılıp kaplanabilen fotoselli kapılarınızın çeşitli aksesuar eklentileri kullanımda çeşitliliği ve pratikliği müşterilerine sağlamaktadır. çarpma emniyet sistemiyle güvenilir kullanımlarınıza elverişli sistemlerle donatılan ürün herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışması durumunda durup aksi yönde hareket etme özelliği göstermektedir.

Her türlü hava şartlarında sorunsuz çalışma performansı gösterecek dayanımda üretilen fotoselli kapılarınız uzun ömürlü kullanımlarınız için ideal bir seçenek olacaktır. Farklılığı ve estetik görünümü fotoselli kapı sistemleriyle iş merkezlerine yansıtanlardan olmak için sizler de siparişlerinizi firmamız ile irtibata geçerek verebilirsiniz.

Tercihleriniz doğrultusunda satış işlemlerimizin yanı sıra satış sonrası servis hizmeti de veren firmamız fotoselli kapı servisi departmanı da oluşturarak tüm soru ve sorunlarınıza karşı uzman personelleriyle cevap verebilecek nitelikte çalışmalarını sürdürmektedir. Siparişleriniz sonrası kısa süre içerisinde hazır hale getirilen fotoselli kapılarınız fotoselli kapı servisi tarafından kurulumu gerçekleştirilerek kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Basit montaj özelliğiyle kısa sürede kullanımınız sağlanan fotoselli kapılarınız güvenli kullanımlarınız için her türlü bilgi de fotoselli kapı servisi personelleri tarafından müşterilerimize bilgi aktarımı yapılmaktadır. Gelecekte fotoselli kapılarınızda olması muhtemel herhangi bir problem karşısında fotoselli kapı servisi departmanını arayarak tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz arızanın niteliğine göre kısa süre içerisinde adresinize gelerek probleminizi ortandan kaldırmaktadır. Sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımlarınız için tercih edebileceğiniz fotoselli kapılarınızı en uygun fiyatlarla bft Türkiye firmamızdan karşılayabilirsiniz.

One thought on “Fotoselli Kapı Servisi

  1. Hakan Uzun

    Iyi gunler ben taseron calisan bir fotoselli kapi ustasiyim 97 yilinda Global yapi elemanlarinda basladim suanda da Siber yapi ve birkac firmaninda taseronlugunu yapiyorum son zamanlarda da bir kac musterimin Bft marka kapisina denk geldim sizden yardim alabilecegim bir ustanizin gsm inini ve mumkunse baglanti semasini istesem verebilirmisiniz.Saygilarimla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>