Deimos 700kg bahçe kapısı motoru

Deimos 700 sr 14 ve 18 olmak üzere iki farklı modelle otomatik kapılarınızda kullanabileceğiniz deimos 700kg bahçe kapısı motoru maksimum 6 metreye kadar kapı uzunluğuna uyum sağlayarak otomatik bahçe kapılarınızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Bft Türkiye garantisiyle akıllı teknolojik imkanlardan yararlanarak üretilen bu kapı motoru serisi yarı yoğun kullanımlara uygun olmakla birlikte dakikada 8,5 ve 11 metre olmak üzere açılıp kapanabilme özelliği gösterebilmektedir. Motor sargısı ile termik koruma alanında bulunan modeller koruma katsayısı olarak ıp24 sınıfına dahil edilmiştir.

Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma esnasında mekanizmanın durup aksi yönde hareket etmesini sağlayan çarpma emniyet sistemi böyle bir algılama karşısında hemen devreye girmektedir. -15 derece ve 60 derece arasında çalışma performansında aksamaya meyil vermeyen bu motor modelleri sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde imal edilerek satışa sunulmaktadır. Mekanizma ağırlığı 15kg olan motorların akü ile çalışma özelliği ise bulunmamaktadır. Ayrıca basit montaj ile kolay bir kullanım olanağını da beraberinde getirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>