Deimos 600kg sürgülü kapı motoru

Yana kayar otomatik kapılarınıza uyum sağlayacak motor çeşitleri üretimini de gerçekleştiren Bft Türkiye ihtiyaçlarınıza uygun deimos 600kg sürgülü kapı motoru çeşidini de satışa sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza çeşitli alternatiflerle cevap verebilen firmamız deimos motor serisinde yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz bu motor modelini beğeninize sunmaktadır.

Kilitli çalışma özelliği ile dakikada 12 metreye kadar açılabilen sürgülü kapı motoru kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içermektedir. Sorunsuz kullanımlarınıza uygun olarak -15 derece ile 60 derece arasında çalışma performansında bir aksilik söz konusu değildir. Ip24 koruma katsayısı ile mekanizma ağırlığı sadece 7kg olan bu kapı motoru akü ile çalışma özelliği de göstermektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akünün devreye girmesiyle çalışmaya devam edebilen ürün grubu modeli çarpma emniyet sistemi ile de güvenli kullanımlarınıza uygun olarak uzun ömürlü kullanım olanağı sağlamaktadır. Kontrol ünitesinde kolay programlama yapılabilen LCD ekranı ile yalnızca tek tuşla çalışma parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Hata bulma fonksiyonu ile de hataların kolaylıkla ortadan kaldırılmasını sağlayan sistem sorunsuz şekilde kullanımlarınızda kullanım konforunuzu ön plana çıkarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>