Deimos 500kg Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Türkiye’nin akıllı teknolojiye uyarlı yana kayar kapı modellerine uyum sağlayacak deimos 500kg yana kayar kapı motoru yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kilitli çalışma özelliği göstermektedir. Maksimum kapı uzunluğu 6m’ye kadar çıkabilen bu motor çeşidi dakikada 8,5 metreye kadar açılabilmektedir. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda el ile açıp kapamayı sağlayabilmektedir.

Yaklaşık 15kg ağırlığında olan mekanizma ıp 24 koruma sınıfına dahil edilmekle birlikte -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir.

Uzun ömürlü olarak yana kayar kapılarınız için kullanabileceğiniz kapı motoru termik koruma olarak motor sargısı içermektedir. Yana kapar kapı ihtiyaçlarınızda montaj kolaylığı ile otomatik kapılarını kolay kullanım imkanı sağlayan bu yana kayar kapı motoru güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde dizayn edilmekle birlikte estetik bir görünüm de kazandırılarak elektromekanik frenleme sistemi ile donatılmıştır. Mekanizmanın ön kısmanda bulunan kontrol ünitesi ile hem kolay erişim imkanı sağlayabilir hem de pratik şekilde programlama yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>