Deimos 500kg Sık kullanıma uygun kapı motoru

Otomatik kapılarda akıllı teknolojik ürünler denildiğinde aklınıza ilk gelecek isin Bft Türkiye olacaktır. Yay otomasyon ve panjur sistemleri yanı sıra bariyer sitemleri, otomatik kapılara uygun kapı motor modelleri ve aksesuar seçenekleri imalatı ile de satışlarını sürdüren firmamız Deimos 500kg BT sık kullanıma uygun kapı motoru modelini de beğeninize sunmaktadır. Basit montaj imkanı ile birlikte güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz bu motor modeli ister bahçe kapısı isterseniz de garaj kapılarınız için uygunluk içermektedir.

Dakikada 11 metre kapının açılıp kapanabilme hızı bulunan bu ürün maksimum 6 metreye kadar kapı uzunluğunda çalışma özelliği gösterebilmektedir. -15 derece ve 60 derece arasında yoğun kullanımlarınız için sorunsuz bir çalışma performansı ile fonksiyonelliğinden sizler de yararlanabileceksiniz. Ip24 koruna katsayısına sahip olmakla birlikte ürün grubu modelinin mekanizma ağırlığı yalnızca 15 kgdır. Çarpma emniyet sistemiyle de güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde dizayn edilen ürün kilitli çalışma özelliği göstermekte ve akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Sizler de otomatik kapılarınız için bu kapı motorunu uzun yıllar kullanmak üzere tercih edebilirsiniz.

One thought on “Deimos 500kg Sık kullanıma uygun kapı motoru

  1. bft kis 500 deymus fiyatları nı ala bilirmiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>