Bft Yana Kayar Kapı Otomasyonu

Yoğun kullanıma uygun motorlar arasında yerini alan yana kayan kapı motorları sürücü yapısı ile 3500kg ağırlığındaki kapılar için kullanılmaktadır. Ürünün akıllı kontrol kartı rediktör kilidi bulunmaktadır. Dakikada 10m açma özelliğine sahip bu ürün grubu -15 derece ile 65 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Koruma sınıfında yer alan ürünün kendi ağırlığı 85kg dır. Özellikle endüstriyel alanlarda yoğun olarak kullanılan yana kayar kapı motorları uzun süre sorunsuz şekilde çalışabilmektedir.

Makale güncellendi;

Bahçe kapısı başta olmak üzere endüstriyel alan girişleri, otopark girişleri, apartman ve site girişleri gibi birçok alanda otomatik kapı ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan bft yana kayar kapı otomasyonu en güvenilir şekilde bft Türkiye garantisiyle üretilerek satışa sunulmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle akıllı teknolojik ürünlerin arasında kaliteli işçilikle üretilen ürünlerimiz her türlü zorluğa ve hava şartlarına dayanım gösterecek bir sağlamlıkta üretilmektedir. Belirli hava koşullarında sorunsuz çalışma performansı ile uzun yıllar ilk günkü kullanım rahatlığını sağlayabileceğiniz yana kayar kapı sistemleri farklı özellikte çeşitleri ve modelleriyle karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca yana kayar kapı üretiminde bu kapılara uyum sağlayacak motor ve aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştiren firmamız kullanım konforunuzu ön plana çıkarmaktadır.

Kapıların ağırlığına göre değişkenlik gösterebilecek motor çeşitlerini firmamız destek ekibinden yardım alarak kullanımınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. kısa sürede açılıp kapanma süresiyle uzaktan yönetimi sağlayabileceğiniz yana kayar kapılarınız güvenli kullanımlarınız için de gereken uygunlukta üretilmiştir. Çarpma emniyet sistemiyle herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile etkileşim sırasında kapılarınız otomatik olarak durup aksi yönde hareket etmektedir. Güvenliğinizi garanti alacağınız kapılarınızın kontrol ünitesinden tüm ayarlama işlemlerini yaparak pratik kullanımlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Taşıma kapasiteleri değişkenlik gösteren otomatik yana kayar kapı otomasyonlarınız yaşam alanlarınızda kalitesinin yanı sıra ayrıca hoş bir görünüm sağlamaktadır. Tasarım harikası ürünlerle mekanlarınıza estetiği yansıtan ürünlerimiz öncelikli tercihleriniz arasında yerini alacak. İsteğinize bağlı olarak kullanım konforunuzu aksesuarlarla da zenginleştirebileceğiniz ürünlerimizden memnun kalacaksınız. Satış hizmetleriyle sınırlı kalmayan firmamız, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz yana kayar kapı sistemleri için bft Türkiye’yi arayarak bft yana kayar kapı otomasyonu çeşitleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kısa süre içersinde deneyimli ve alanında uzman servis personelleri tarafından montajı gerçekleştirilen ürününüz kullanımınıza hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Gelecekte olması muhtemel herhangi bir sorun karşısında servis hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz destek hizmetlerimizi de arayarak sorunlarınızın kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

2 thoughts on “Bft Yana Kayar Kapı Otomasyonu

  1. Mersin Temizlik Şirketleri

    Sitenizi takip ediyorum başarılar google’ da çok etkili…

    • admin

      Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>