Bft Yana Kayar Kapı Kit Ürünler

Yana kayar kapı otomasyonları kit ürünlerini tercih ederek bütçenizi zorlamadan hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yana kayar kapı otomasyonlarında bft deimos, bft ares, bft ıcaro ve bft sp 3500 ürün grubu kit ürünlerini rahatlıkla set olarak tercih edebilirsiniz.

Çeşitli işlevsel aksesuarlarla da zenginleştirilen ürünlerin kaliteli üretimi uzun süreli kullanım imkânını sizlere sunmaktadır.

İhtiyaçlarınız çerçevesinde tek tek ürünlerin maliyeti boyunuzu aşıyorsa sizler de set olarak tercih edeceğiniz ürün gruplarımızı inceleyebilirsiniz. Uzun dönemli kar elde etmeniz açısından yararlı olabilecek bu ürün set gruplarından herhangi biri ihtiyaçlarınızı yeteri derecede karşılayabilmektedir.

İhtiyaçlarınıza göre değişebilen kit ürünleri en uygun fiyatlarla Bft Türkiye’den temin edebilirsiniz.

Dâhili ve harici kontrol kartlarıyla desteklenen ürün grupları ihtiyaçların çok ötesinde özellikleriyle yaşam alanlarınızda yana kayar kapı otomasyonlarınızı daha kullanılır hale getirmektedir.

Çok cazip fiyat avantajlarıyla satışa sunulan yana kayar kapı otomasyonları kit ürünleri farklı ürün gruplarıyla satış, satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de beraberinde sunmaktadır.

Sizler de yana kayar kapı otomasyonlarında tercihinizi kit ürünlerden yana kullanarak daha ekonomik fiyatlarla kaliteyi çok daha ucuza getirebilirsiniz.

Titizlikle üretilen ürünlerimizin estetikliği de göz dolduracak. Kolay montaj imkânıyla en pratik şekilde servis kurulumu kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Bft Türkiye’ye internet sitemiz üzerinden ve çağrı merkezimiz yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gerek internet sitemiz üzerinden gerekse çağrı merkezimiz yoluyla kit ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

2 thoughts on “Bft Yana Kayar Kapı Kit Ürünler

  1. mehmet türköz

    merhaba,
    yaklaşık 6 aydır kullandığımız bft otomatik kapıdan memnunuz, fakat bazı site sakinleri kumandaya uzun süre basarak kapıyı açık konumda bırakıyor.motorun veya kumandanın bu özelliğini iptal etme şansımız var mı? desteğiniz için teşekküe ederim.

    • admin

      Malesef sistem buna uygun değil mehmet bey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>