Bft Vista TL Fotoselli Kapı

Teknolojinin her gün gelişmesi ile ürünler hayatı daha kolaylaştıran ve daha modern olarak üretilmektedir. Fotoselli kapı sistemleri daha modern ve daha akıllı olarak tasarlanmaktadır. Bu kapı türlerinden bir tanesi de bft vista tl kapı türüdür.

Bu kapı türünde çift kanat ve dört kanat olmak üzere iki farklı tür vardır. Çİft kanatlı sistem kontrol ünitesini içerisinde barındırmaktadır. Bu kapı türünde limit switch tipi mekanik stop, endoker sistem ve termik koruma bulunmaktadır. Bu kapı türünde maksimum kanat hızı saniyede yüz santimetre olarak belirlenmektedir. Bu kapı türü sıfır ile elli santigrat derece arasındaki sıcaklıklarda çalışmaktadır. Dört kanatlı sistemde ise dunker motor ve filtrelenmiş trafo sistemi bulunmaktadır. Bu kapı türünde de termik koruma, endoker sistem ve limit switch tipi mekanik stop gibi özellikler bulunmaktadır. Bu kapı türü de sıfır ile elli santigrat derece sıcaklıklar arasında sorunsuz olarak çalışmaktadır. Farklı türleri olan bft vista tl kapı türü sıklıkla kullanılmaktadır.

Sürekli kullanıma uygun olan bft vista tl fotoselli kapı türü çeşitli fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>