Bft Tango pilli emniyet fotoseli

Bft Türkiye Alıcı ve verici olmak üzere iki üniteden çalışan bir sistem ile otomatik kapılarınız güvenliği sağlayabilmektedir. İki ünitenin de karşılıklı olarak otomatik kapılarınıza uygun yere monte edilerek kızıl ötesi ışınların sinyal vermesiyle kapının kapanacak kısmında herhangi bir cisim olması durumunda kapı mekanizması emniyet bft fotoseli sayesinde durdurulmaktadır. Küçük ve uygun yerlere montaj kolaylığı sağlayan emniyet fotoseli kablolu ve pilli olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır.
Bft Tango pilli emniyet fotoseli uzun ömürlü kullanımlara uygun kaliteli bir pilli çalışmaktadır. Kablo kalabalığından kurtulacağınız pilli emniyet fotoseli ile rahatlıkla montajı gerçekleştirebilirsiniz. Bft Türkiye garantisiyle farklı otomatik kapı ihtiyaçlarınızda her türlü otomatik kapı modellerine uyum sağlayan pilli emniyet fotoseli güvenliğiniz için otomatik kapılarınız vazgeçilmez aksesuarlarından olacaktır. Kalite standartları çerçevesinde zengin aksesuar çeşidiyle de hitap edebilen firmamız güvenli kullanımlarınıza ve kullanım konforunuza uygun her türlü detayı düşünerek en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı ve kullanım konforunuzu ön plana çıkaracağınız detaylar bütçenizi zorlamadan mekanlarınıza estetik bir biçimde yansıtılacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>