Bft Phobos NL Dairesel Kapı Motoru

Mekânlarınıza estetiği ve kaliteyi yansıttığınız otomatik kapılarınızın görünmeyen yüzünde kapılarınızın sorunsuz şekilde uzun yıllar kullanılmasını sağlayan mekanik özellikler motor ve aksesuar çeşitleriyle bütünleştirilmektedir. Phobos serisinde dairesel kapılarınıza uygun olarak üretilen phobos nl dairesel kapı motoru 250kg’a kadar kanat ağırlığı ve tek kanatta 5m’ye kadar kanat uzunluğunu taşıma kapasitesine sahiptir.

Yarı yoğun kullanımlarınıza uygun olarak başta otel girişleri, avm girişleri ve daha pek çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda dairesel kapılarınız için tercih edebilirsiniz. Kontrol ünitesi üzerinde içerdiği termik koruma ile ıpx4 koruma katsayısı bulunana bu dairesel kapı motoru hava şartlarında -10 derece ile 50 derece arasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaksızın istenilen seviyede çalışma performansı gösterebilmektedir. 18 saniye gibi kısa bir sürede 90 derece kapıların açılıp kapanmasını sağlayan mekanizma 7,7kg ağırlığındadır. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan ürünün basit montaj imkanı da bulunmaktadır. Güvenilir ve uzun ömürlü kullanımlarınıza dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen kapı motoru modelini sizler de dairesel kapılarınızda Bft Türkiye garantisiyle ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>