Bft Phobos N Kanatlı Kapı Motoru

Kapı otomasyonları sistemlerinde farklılıkların adresi Bft Türkiye otomatik kapılarınızda üstün bir performans için farklı kapı modellerine uyum sağlayacak kapı motoru üretimini de gerçekleştirerek satışa sunmaktadır. Sınırsız seçenekte kapı motorları üretimiyle de ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü sizler için yine biz karşılıyoruz.

Kanatlı kapılarınız için phobos n kanatlı kapı motorunu tercih edebilirsiniz. Tek kanatta 1.80mt ve 250kg ağırlığı taşıma ve yönetme kapasitesi bulunan bu motor modeli güvenli kullanımlarınız için çarpma emniyet mekanizması geliştirilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Kilitli çalışma özelliğiyle kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içeren ürün 90 derecelik bir açıyla açılıp kapanırken yalnızca 18 saniye gibi kısa bir zaman dilimi geçmektedir.

Yarı yoğun kullanımlarınıza uygun olarak -20 derece ile 50 derece arasındaki hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde imal edilmiştir. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan ürün grubu modeli yalnızca 5kg ağırlığındadır. Ayrıca ıpx4 koruma katsayısı ile de daha verimli çalışmasını sağlayan sistemle donatılmıştır. Kontrol ünitesi üzerinden basit programlama yapabileceğiniz gibi basit montaj imkanı ile de kısa sürede kullanımlarınıza hazır hale gelebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>