Bft Phobos N BT Garaj Kapısı Motoru

Bft Phobos serisinde farklı kullanımlarınıza uygun olarak phobos n bt garaj kapısı motoru ile garaj kapılarınız için imal edilen kapı motoru ihtiyaçlarınıza stabil bir çözüm olacaktır. 250kg’a kadar kanat ağırlığını taşıyabilen kapı motoru tek kanatta 1.80 metreye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. -20 ve 50 derece arasında sorunsuz çalışma performansı ile yoğun kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen model uzun ömürlü bir kullanım olanağını sizlere sunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerinde termik koruması ile kilitli çalışma özelliği gösteren ürün grubu modeli ıpx4 koruma sınıfındadır. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği bulunan nu kapı motoru elektrik kesildiğinde otomatik olarak devreye girecektir.

Kapılarınızın açılıp kapanmasını 90 derecelik açıda 18 saniyede sağlayabilmektedir. 5kg mekanizma ağırlığı ile basit montaj imkanını da beraberinde getirir. Çeşitli aksesuarlarla etkileşim içinde çalışabilen ürünü gerek endüstriyel alanlarda gerekse konut tipi alanlarda tercih edebilirsiniz. akıllı teknolojinin en yeni ürünleri olarak bft Türkiye garantisinde imal edilen ürün modeli güvenilir kullanımlarınız için de ideal bir seçimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>