Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Günümüzde teknoloji hızla ilerlemekte ve hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Bu durum güvenliğimiz için de ciddi bir avantaj olmaktadır. Birçok ürün evde ya da dışaıda hayatımızı daha güvenli hale getirmek için tasarlanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bft taşıt tanıma sistemi passy olmaktadır.

Bu sistemde otomatik kapıya yaklaşmanız kapının açılması için yeterli olmaktadır. Bu işlem son derece basit bir şekilde rahatınızı kaçırmadan gerçekleşmektedir. Bu ürün içinde alıcı olan diğer bft ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sistemde son derece güvenli yüksek radyo frekansı kullanılmaktadır. Son derece kullanışlı olan bft taşıt tanıma sistemi passy ürününün tek yönlü ve çift yönlü olmak üzere farklı türleri de bulunmaktadır. Bu ürünün türlerine göre on metre ile elli metre arasında değişen algılama mesafesi bulunmaktadır. Bu ürün sıfırın altında yirmi santigrat derece ile sıfırın üstünde yetmiş santigrat derece aralığında çalışmaktadır.

En son teknoloji ile üretilen bft taşıt tanıma sistemi passy oldukça pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürün farklı türlerine göre çeşitli fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>