Bft Mitto 2B CRB İki kanallı kumanda

Yay otomasyon sistemleri üretimiyle otomatik kapı modelleri üretiminde uzun yıllar kaliteli ürün imalatı ile ürünlerini satışa sunan Bft Türkiye tüm bahçe ve garaj kapılarınıza dair tüm ihtiyaçlarınıza stabil çözümler üretmektedir. Yana kayar kapı modellerinden kanatlı kapı modellerine, fotoselli kapı modellerinden seksiyonel kapı modellerine kadar her türlü otomatik kapı üretimi ile kullanım konforunuzu ve rahatlığınızı ön plan çıkaran firmamız otomatik kapılarınızın motor ve aksesuar çeşitleri ile de ürününüzün işlevselliğini ortaya koymaktadır.

Otomatik kapı üretimlerinin yanı sıra farklı ihtiyaçlarınıza bariyer sistemleriyle de cevap verebilen firmamız tüm bu ürünlerin aksesuar sınırsız seçenekte aksesuar seçeneklerini de bir arada sunmaktadır. Aksesuar çeşitleri arasında en çok tercih edilen mitto 2b kanallı kumanda modeli hem otomatik kapı modellerine hem de bariyer sistemlerine uyum sağlayacak özellikte imal edilmektedir. Algılama kapasitesi içerisinde tek tuşla otomatik kapılarınızın açılıp kapanmasını sağlayabileceğiniz kumanda modeli kullanımda rahatlığı sizlere sağlamaktadır. bulunduğunuz yerden herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden yönetebileceğiniz kapı ve bariyer sistemlerinin açılıp kapanma esnasında zamandan da tasarruf sağlayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>