Bft Kanatlı Kapı Otomasyonu

Bft Türkiye garantisinde üretilen kanatlı kapı motorlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Ürünün dar ve ince yapıda olması yapı üzerine direkt olarak montajlanmasını uygun hale getirmiştir. Ürün çeşitlerimizde kontrol paneli bulunmakla birlikte elektronik kilit takılması zorunludur. -15 ile 65 dereceye kadar problemsiz çalışabilen ürün ip kontrol ünitesi ve motor kısmı koruma sınıfına dâhil olmaktadır.

Makale güncellendi;

Evlerin girişleri ve bahçe kapısı başta olmak üzere daha birçok ihtiyaç duyduğunuz alanda mekanlarınıza estetik kazandıracak bft kanatlı kapı otomasyonu bft Türkiye garantisiyle üretilerek satışa sunulmaktadır. Dayanıklı malzemeden kaliteli işçilikle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bu kapı sistemleri bir otomatik kapıdan beklediğiniz tüm pratikliği yaşam alanlarınıza yansıtmaktadır. Fonksiyonelliği ve işlevselliğiyle kullanım konforunuzu ön plana çıkaran ürünlerimiz uzun ömürlü kullanımlarınıza en uygun olacak niteliklerde donatılmaktadır. Güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde tüm güvenlik talimatlarına uygun şekilde dizayn edilen ürün grubu çarpma emniyet sistemiyle herhangi bir canlı yada cansız nesne ile çarpışmaya karşı durup aksi yönde hareket kabiliyeti sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Belirli derecelerde hava şartlarına karşı sorunsuz bir çalışma performansı sergileyen bft kanatlı kapı otomasyonu herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar ilk günkü kullanım performansını sergileyebilmektedir. Geniş alan içermeyen yerlerde yana kayar kapı yerine tek veya çift kanatlı kapı otomasyonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. el ile de açma kapama yapabileceğiniz kanatlı kapılarınızı dilerseniz otomatik olarak da açma kapama sistemiyle kullanabilirsiniz. Otomatik kanatlı kapı seçimlerinizde kapı ağırlığına göre değişkenlik gösteren kanatlı kapı motorları üretimini de gerçekleştiren firmamız müşterilerine kullanımlarında pratikliği ve kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli aksesuarlarla da kullanım kolaylığınızı zenginleştirebilirsiniz. Tamamen kullanım konforunuzu ön plana çıkaran motor ve aksesuar çeşitleriyle kanatlı kapı tercihleriniz mekanlarınıza farklı bir estetik kazandıracak.

İhtiyaç duyduğunuz alanın büyüklüğü için tercih edeceğiniz kanatlı kapılar hakkında detaylı bilgi için firmamıza gerek internet sitemiz üzerinden gerekse irtibat numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kişilerin verdiği destekle mekanlarınıza en uygun bft kanatlı kapı otomasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş sonrası kısa süre içerisinden montajını gerçekleştiren servis personellerimiz sorunsuz kullanımlarınıza otomatik kapı sistemlerini sunmaktadır. Satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra destek hizmetlerini de yürüten firmamıza tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulmak için de ulaşabilirsiniz. Bilgili ve alanında uzman kişilerden alacağınız destek hizmetlerimizle de müşterilerimize satış sonrasında da ayrıcalığı yaşatıyoruz. Mekanlarınıza farklılığı yansıyan bft Türkiye’ye sizler de ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>