Bft Fotoselli Kapı

Günümüzde evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanıma uygun olarak üretilen modern kapı sistemlerinden olan Fotoselli kapılar firmamızda üretilen ve görselliği ile harika bir mekanizmaya sahip kapı sistemlerindendir. Bunun sebebi üretimde sağlam ve mekanizma yapısı ile dikkat çekici olmasıdır. BFT Fotoselli kapı ismiyle firmamızda bulunan bu ürünün en önemli özelliği ise; Diğer firmaların üretmiş olduğu fotoselli kapı mekanizmalarından estetik ve ince yapılı olmasıdır.

Bu özelliği ile Fotoselli kapı, kart sistemi ile birçok kullanım konumu ile birlikte ayarlanabilmektedir. Eczane konumu, yaz konumu, kış konumu, normal konum, kapalı konumu, tam açık konumu gibi konum ayarları bulunmaktadır. Kişinin kullanımına en uygun kapı modellerinden biri olarak istenilen konumda kişilere rahatlık sağlar. Mekanizma olarak bakıldığında ise; Santral bağlantısı, Buton bağlantısı, Radar, Emniyet fotoseli, Dirsek buton, Diz buton, El ve ısı sensörü, Uzaktan kumanda, Elektronik kilit sistemi, Buzzer ses sistemi bağlanabilmektedir. Uygun fiyat ve servis sağlanması için firmamızdan destek alabilir ve fotoselli kapınızı tam istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>