Bft Forb – IGEA LB BT Katlanır Kapı Mekanizmaları

Bft Türkiye Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün daha akıllı ürünler üretilmektedir. Bu teknolojik gelişmeler endüstriyel alanda da sıklıkla kullanılmaktadır. Son teknolojik ürünlerden bir tanesi de bft forb-igea lb bt adlı ürün olmaktadır.

Düşük voltaj ile çalışabilen sistemi sayesinde bft forb-igea lb bt endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonları arasında önemli bir yere sahiptir. Bu kapı motoru kilitli çalışma prensibi ile çalışmaktadır. Bu kapı motorunda termik koruma kontrol ünitesi ile gerçekleşmektedir. Bu kapı motoru onbeş saniye içerisinde açılıp kapanabilmektedir. Bu kapı motoru çarpmaya karşı etkisini kontrol ünitesi yardımı ile sağlamaktadır. Ayrıca serbest bırakma kolu ile serbestliğini de sağlamaktadır. Bu kapı motoru sıfırın altında onbeş ile sıfırın üstünde altmış santigrat derece sıcaklık aralığında yoğun kullanıma uygun olarak da çalışmaktadır. Bu kapı motorunun mekanizma ağırlığı da yaklaşık olarak on kilogram civarında tasarlanmaktadır.

Çeşitli fiyat aralıklarında bulunan bft forb-igea lb bt endistriyel katlanır kapı motoru oldukça sağlam olarak tasarlanmakta ve sürekli kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>