Akta a 30 emniyet fotoseli

Otomatik kapılarınızda tamamen emniyetiniz açısından düşünülen ve bu kapıların vazgeçilmez bir parçası olan akta a30 emniyet fotoseli özellikle garaj kapıları için uygulandığında kapılarınızın önünde herhangi bir cisim var ise kapanmayı durdurarak cismin de kapının da zarar görmesini engellemektedir. Bağlantı kablosu ile otomatik tüm kapı modellerine uyum sağlayan bu emniyet fotoseli kapılarınızı güvenli kullanımlar için uzun yıllar hazır hale getirmektedir. Otomatik kapınızın kapanacak kısmında bir canlı veya cansız nesnenin bulunması da güvenliği tam olarak korumanızı sağlayacaktır.

Bft Türkiye hayatınızı kolaylaştıracak aksesuar çeşitleriyle otomatik kapılarınızın kullanımında rahatlığı sizlere sunacak detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Kapı otomasyonları ve motor modellerinin yanı sıra kullanım konforunuzu zenginleştirecek sınırsız aksesuar çeşitleri imalatı da firmamız tarafından gerçekleştirilerek beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Hem kullanımda konfor açısından hem de otomatik kapılarınızın güvenli kullanımlara uygunluğu açısından sizler de emniyet fotoseli kullanabilirsiniz. Otomatik kapı modellerinizin olmazsa olmazı olan emniyet fotoseli aksesuar çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza göre farklı seçeneklerle beğeninize sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>